O společnosti

 

Společnost PORCUS ČR, spol. s r.o. jako provozovatel elektronického obchodu SuperBidet.cz se sanitárním zbožím, zejména bidety značky WC KOMFORT, digitálními toaletami VOVO Princess a přídavnými či cestovními bidety. Jsme specialisté na oblast intimní hygieny a rádi své zkušenosti zužitkujeme pro Váš prospěch.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Oproti dnes populárnímu trendu "urvi, co můžeš", vycházíme ze zásady, že obchod je úspěšný pouze tehdy, jsou-li spokojeny obě dvě strany. Z toho vyplývá, že naším cílem není "prodat co nejvíce", ale mít co nejvíce spokojených zákazníků. V souladu s tímto principem je i náš vstřícný a nápomocný přístup k zákazníkovi a naše snaha nabízet co nejlepší produkty za dostupné ceny.

 

Motto:

"Přinášíme vám opravdovou čistotu 21. století"

Japonsko - vyspělá společnost

Posláním naší firmy je pozvednout hygienickou úroveň, která je v naší republice stále poměrně slabá, na úroveň obvyklou ve vyspělých společnostech. Například v Japonsku. Proto jsme se rozhodli na českém trhu nabízet komfortní elektronická WC sedátka (bidety), která svým uživatelům zaručí maximální možnou hygienu.